Fotosoutěž: Listopad 2022

Nová fotografie

Soutěže se může zúčastnit každý čtenář týdeníku Zemědělec nebo jiného odborného časopisu vydavatelství Profi Press, s. r. o. a uživatel našich internetových stránek.

Účastníci soutěže umisťují fotografie samostatně přímo do rubriky Fotosoutěž na internetových stránkách www.zemedelec.cz. Zadejte prosím všechny požadované údaje, jinak nebudou snímky do soutěže zařazeny. Zvláště je třeba uvést celé jméno a příjmení. Počet fotografií v soutěži od jednoho autora není omezen. Duplicitní snímky budou vymazány. Do soutěže prosím přihlašujte pouze fotograficky hodnotné obrazové materiály. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo nezveřejnit nevhodné fotografie nebo fotografie v rozporu s právním řádem ČR.

Soutěžící zasláním snímku deklaruje, že je autorem fotografie a vlastní k ní autorská práva, která vydavatelství Profi Press, s. r. o. propůjčuje výhradně pro účely soutěže. Účastníci a vítězové soutěže souhlasí, že vybrané fotografie mohou být vystavovány při dodržení zásad autorských práv.

Fotografie hodnotí jednak návštěvníci internetových stránek, jednak odborní redaktoři našeho vydavatelství. Nejlépe hodnocené snímky v jednotlivých rubrikách za každý měsíc, budou následně otištěny v týdeníku Zemědělec a postupují do užšího výběru. Po ukončení tohoto ročníku fotosoutěže vybere kvalifikovaná porota ze zaslaných fotografií tři vítězné v každé kategorii a jejich autoři získají ceny.

Vítězné snímky fotosoutěže roku 2017

Soutěž je vyhlášena ve čtyřech kategoriích:

  1. Rostlinná výroba
  2. Živočišná výroba
  3. Zemědělská technika
  4. Život na venkově

Ceny za umístění v soutěži:

  1. místo v kategorii: předplatné časopisu dle výběru, model zemědělského stroje z e-shopu vydavatelství Profi Press podle vlastního výběru, vstupenka do Národního zemědělského muzea v Praze
  2. místo v kategorii: 2 knihy z produkce vydavatelství Profi Press + vstupenka do Národního zemědělského muzea v Praze
  3. místo v kategorii: kniha z produkce vydavatelství Profi Press + vstupenka do Národního zemědělského muzea v Praze
Nebyly nalezeny žádné záznamy.